Line-up

Artist Schedule

Mainstage

Babafest Stage

Hosted by mc apster

Garden of Techno

Clarebout Feesthut

Papi Chulo

Hosted by MC Q BAH

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Neon

12:00

Nikias VS Blvckprint

12:00

Doctor T

12:00

Max V

12:00

PJ & Midas

12:00

K-man
Elin Valery
Rob B VS DJ Pedro

12:00

Neotec

12:00

Studio Lunte

12:00

Les Amis

12:00

Itraxx

12:00

House Brotherz

12:00

Feest DJ Lucki Luc

12:00

AMARI

12:00

Bestien

12:00

DJ Bolle

12:00

Arthur Lewis

12:00

K-man

12:00

DJ Licious

12:00

DJ HS

12:00

Robert Falcon

12:00

The Crunchers

12:00

Djonnah

12:00

The Overpoort Legends

12:00

Jorda

12:00

5napback

12:00

Mandy

12:00

Age of love

12:00

Afbraakwerken DJ H.E.X.

12:00

Yves Segers

12:00

Elin VALERY

12:00

Ilsen & Verhulst

12:00

Pat B

12:00

DJ Bonny

12:00

Sven Ornelis

12:00

DJ Ward

12:00

Babafest Legends

12:00

Manu kenton

12:00

Fred Hush

12:00

DJ F.R.A.N.K.

12:00

Afro Bros

12:00

X-TOF

12:00

Massiv vs The Rebel

12:00

Marco Bailey

12:00

Michiel Cnudde

12:00

Robin roxette

12:00

Regi

12:00

Dj Furax

12:00

KLAPS

12:00

De Bromeo’s

12:00

Jorda

12:00

Mark with A K & MC Chucky

12:00

HLF SLOTSHOW

12:00

Danger Hardcore Team

12:00

Mainstage

Neon

12:00 - 14:00

Les Amis

14:00 - 15:00

AMARI

15:00 - 16:00

DJ Licious

16:00 - 17:00

Robert Falcon

17:00 - 18:00

5napback

18:00 - 19:30

Ilsen & Verhulst

19:30 - 20:30

DJ Ward

20:30 - 21:30

X-TOF

21:30 - 22:30

Regi

22:30 - 23:30

Mark with A K & MC Chucky

23:30 - 00:20

HLF SLOTSHOW

00:20 - 00:30

Babafest

Hosted by MC Apster

NIKIAS VS BLVCKPRINT

12:00 - 13:00

Rob B VS DJ Pedro

13:00 - 14:00

Itraxx

14:00 - 15:00

Bestien

15:00 - 16:00

DJ HS

16:00 - 17:00

The Crunchers

17:00 - 18:00

MANDY

18:00 - 19:00

PAT B

19:00 - 20:00

Babafest Legends

20:00 - 20:45

Manu Kenton

20:45 - 21:30

Massiv vs The Rebel

21:30 - 22:15

DJ Furax

22:15 - 23:10

Danger Hardcore Team

23:00 - 23:30

Garden of Techno

Doctor T

12:00 - 13:00

Neotec

13:00 - 14:00

House Brotherz

14:00 - 15:30

DJ Bolle

15:30 - 17:00

Djonnah

17:00 - 18:30

Age Of Love

18:30 - 20:00

Fred Hush

20:00 - 21:30

Marco Bailey

21:30 - 22:30

KLAPS

22:30 - 23:30

Clarebout Feesthut

Max V

12:00 - 12:45

PJ & Midas

12:45 - 13:30

Studio Lunte

13:30 - 14:30

Feest DJ Lucki Luc

14:30 - 15:30

Arthur Lewis

15:30 - 16:30

The Overpoort Legends

16:30 - 17:30

Afbraakwerken DJ H.E.X.

17:30 - 18:30

Yves Segers

18:30 - 19:00

DJ Bonny

19:00 - 19:45

Sven Ornelis

19:45 - 20:45

DJ F.R.A.N.K.

20:45 - 21:45

Michiel Cnudde

21:45 - 22:30

De Bromeo’s

22:30 - 23:30

Papi Chulo

Hosted by MC Q BAH

K-Man

12:00 - 14:00

Elin Valery

14:00 - 15:30

K-Man

15:30 - 17:00

Jorda

17:00 - 18:30

Elin Valery

18:30 - 20:00

Afro Bros

20:00 - 21:00

Robin Roxette

21:00 - 22:00

Jorda

22:00 - 23:30